המקפצה שלכם

לעולם המסחר הרווחי במט"ח
המאסטר שלכם בשוק המט"ח

כיצד להצליח במסחר במט"ח.

קראתם כבר את כל המאמרים, עברתם כבר על כל האזהרות לגבי ציפיות לא ריאליות, לקיחת סיכונים ומסחר רגשי מדיי ואתם עדיין רוצים לסחור בשוק המט"ח ? אתם לא נרתעים מהשוק הזה. אתם אנשים ריאליים ואינכם מצפים לרווחים גדולים ללא מאמץ.

ברכותיי – זה אומר שיש לכם את הגישה הנכונה, אתם במקום הנכון כדי להרחיב את השכלתכם בשוק המט"ח. כשעולים על הר מרגשים סיפוק, אבל המראה היפה ביותר הוא בפסגה. אם אתם מוכנים להשלים עם כל הדיבורים על כמה ששוק המט"ח הוא מסוכן, אתם ראויים לשמוע מה טוב בו, לא סתם טוב, אלא מדהים להשתתף בשוק נפלא זה.

המסחר במט"ח כעסק

מסחר במט"ח הוא עסק רציני ואין בתחום הזה מקום לטיפשיים. האמת היא שכאלה שרוצים להמר עם הכסף שלהם יוכלו לשרת את עצמם טוב יותר אם יהמרו בקזינו. מסחר במט"ח אינו משחק ולא ספורט למי שאין לו מה לעשות עם הזמן הפנוי שלו.

שוק המט"ח הוא , כנראה, העסק הפיננסי המשתלם והרווחי ביותר לאנשים סבלניים , הגיוניים ומתמידים שמוכנים להשקיע את הזמן שלהם ואת האנרגיה שלהם כדי להצליח.

כן, זה אפשרי להשיג תשואות פנומנאליות בשוק הזה, אם אתם מוכנים למחיר: אתם עומדים להשקיע זמן רב ללמוד את חוקי השוק ולשפר את היכולות שלכם;

אתם תהיו חייבים לרסן את הגאווה שלכם כאשר תשיגו תשואות שלא ייאמנו על ההשקעה שלכם ולכווץ את הפחד שלכם כאשר תחוו הפסדים בלתי נמנעים שחייבים לעבור בדרך להצלחה.

בסופו של דבר השווקים מונעים ע"י עובדות ומספרים, אם אתם תדעו להשתמש בהם בצורה נכונה, התוצאה של המעשים שלכם תהיה הפקת רווחים גבוהים, לא פחות ולא יותר.

השאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם

האם אתם מוכנים לקריירה שבה אתם בוחרים מה לעשות, אתם לוקחים את הסיכונים ואתם לוקחים בחשבון את הרווחים וההפסדים בכל החלטה שלכם ? האם התשוקה שלכם להצלחה חזקה ונחושה מספיק כדי לשרוד את הטיפשות של העדר ? האם הדחף שלכם להישגים מספיק כדי להוביל אתכם דרך ענני האי-וודאות עי" ריכוז במה שאתם יודעים שנכון לעשות בשוק הזה ?

האם אתם מוכנים ללמוד ולחשוב למען העתיד שלכם ? האם אתם מעריכים מחשבה עצמאית וחדה החיונית להצלחה בכל מאמץ שאתם עושים ?

אם עניתם כן לכל השאלות האלה, יש לכם את מבנה המחשבה הנכונה של סוחר מושלם. מציאות היא הפילוסופיה של הסוחר; הוא ספקן לגבי אלה שחושבים שוורן באפט או ג'ים רוג'רס הם גיבורי על , האמת שהם פשוט עבדו קשה ולמדו את תורת ההשקעות.

הצלחה גודלה במסחר במט"ח היא בהחלט אפשרית; ניתן בהחלט להשיג רווחים גדולים אם אנחנו יכולים לכוונן את האופי שלנו ולשפר את היכולת המנטאלית שלנו על מנת להתאים אותה למשימות שבדרך.

מי שחושב שהוא גאון ותמיד צודק לגבי השווקים, עדיף שימכור כדורי בדולח; סביר להניח שהגאווה שלו לא תשרוד יותר מכה שעות בשוק המט"ח. מי שמחפש את הריגוש שבמסחר ואת ההתלהבות בלקיחת סיכונים עדיף שיקפוץ בנג'י מאשר יסחור במט"ח; בכל מקרה, הסיכוי שהוא יפיק רווחים הוא מועט למדי.

אם לא אכפת לך להיות שמרני ומשועמם במהלך המסחר, אם אתה לא נכנס לעניין הזה מלא באגו וכל מה שאתה רוצה הוא לבנות הון לטווח ארוך ע"י עבודה קשה ולימוד, אז אל תבזבז זמן ! מסחר במט"ח הוא עסק לגיטימי כמו כל עסק אחר; כל ההבדל הוא פוטנציאל הרווח והאפשרויות הרבות שיש בשוק. זה כמעט בלתי אפשרי לפספס את הפוטנציאל לרווחים בשוק זה.

אתם לא צריכים להתפטר מהעבודה הרגילה שלכם או להאזין לבלומברג כל הזמן, להירשם לסמינרים ולקרוא מאות ספרים של ניתוח טכני ואסטרטגיות. בדיוק להיפך, העובדות שמזיזות את האירועים הכלכליים הם מאוד פשוטות וברורות. דרושה הבנה, מחשבה לוגית וחוסן מנטאלי על מנת לעשות זאת בצורה נכונה ולהפיק מהם רווחים – זה הכול.

למה אתם יכולים לצפות מקריירה כסוחר עצמאי ? מלבד רווחים , תוכלו להשיג עצמאות כלכלית ואישית. הסיפוק בלהיות עצמאי ומצליח רק יוסיף לתענוג שיהיה לכם בזמן הפנוי שתוכלו להקדיש לחברים שלכם ולמשפחה שלכם. אתם תהיו חלק מ"התמונה הגדולה" של עולם המסחר יחד עם אלפי בנקים גדולים, בתי מסחר, מוסדות פיננסיים, ספקולנטים, בנקים מרכזיים, ממשלות וחברות גדולות לייבוא וייצוא.

ההצלחה תביא לכם הכרה וכבוד גם בין העמיתים שלכם לדרך.

מסחר במט"ח אינו כסף קל ומהיר. מצד שני שוק המט"ח הוא אינו שוק של מהמרים. מסחר במט"ח הוא עסק, מעין השקעה שבה החזר ההשקעה פרופורציונאלי למאמץ שאתם עושים. אם חלקנו חושבים שעבודה בשוק המט"ח היא לא ברורה, הבה נזכור שקשה מאוד להבין משהו מבלי ללמוד אותו.

מי שמצליח בתחום הזה, הצלחתו אינה נובעת מתכונות אישיות יוצאות דופן אלא מהיכולת לאמר לא לפסיכולוגיית ההמונים, כיצד לסרב ללכת אחרי השיגעון וכמו כן לדעת את הערך המוסף של השקעה המבוססת על עובדות ולא על גורואים שונים ומשונים.

בואו נסכם את מה שעברנו כאן: אין משהו מסוכן באופן מיוחד בשוק המט"ח בהשוואה לכל שוק אחר; צמדי מטבעות לא יורדים ל-0 ובחשבון לא ממונף אין כלל סכנה שהחשבון יימחק בנסיבות טבעיות.

טיפשות ופזיזות מזיקים לכל עסק ושוק המט"ח לא יוצא מהכלל. חשוב לדעת שמטבעות הנסחרים בשוק זה הם אבני הבניין של כל מיני פעילויות כלכליות.

זה בהחלט אפשרי להשיג רווחים גבוהים במסחר בשוק המט"ח. תשואות גבוהות הן אפשריות אם אתם עובדים קשה ומכניסים הגיון במקום רגשות. אם אתם חושבים שאתם מסוגלים לכך, אל תהססו להתחיל את הקריירה שלכם כסוחרים היום. אם אתם כבר סוחרים בשווקים אחרים , המסחר שלכם במט"ח ירחיב את האופקים שלכם ויחדד את הכישורים והחזון שלכם.

אם אתם סוחרים מתחילים, זה התחום שבו תקבלו השכלה שאין לה מחיר וניסיון רב ע"י למידה של הגורמים שמזיזים את השוק .

מעל הכול ישנו הפרס הגדול מכולם, המטרה של כל פעילויות המסחר: רווחים מעל כל מה שאי פעם חשבתם שאפשרי. כל זאת יקרה אם אתם שפויים ולא תהמרו על הכסף שלכם.

בהצלחה.

קראתם ? נהניתם ?
רוצים לדעת יותר על מסחר במט"ח ? לחצו כאן


                    יצירת קשר    מדיניות פרטיות    הגבלת אחריות   

 
לקבלת ניוזלטר חודשי
עם סקירות וטיפים
שיעזרו לך להגדיל
את תיק ההשקעות שלך
לאורך זמן
מלא/י את פרטיך כאן
שם


אימייל